MİMARLIK

AĞAHAN yeni binaların mimari tasarımından iç mekan ayrıntıları ve dekorasyonuna dek çok kapsamlı bir tasarım yelpazesine sahiptir. Kurumsal müşterilerinin konsept tasarımlarından başlayıp bu tasarımları inşaat uygulama projesi aşamasına getirebilmektedir.

AĞAHAN ayrıca müşterileri ve tasarım ekibinin diğer üyeleri ile beraber çalışarak inşaat, makine, elektrik mühendisliği ekipleri ile güçlü bir işbirliği geçmişine sahip olduğu gibi birçok peyzaj mimarı ve maliyet danışmanı ile beraber çalışmayı da başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

AĞAHAN olarak tasarladığımız yapılarda, işlevsellik, çağdaşlık, sanatsallık gibi birçok önemli ilkeyi değişmez olarak kabul ediyor, sizlere hem görünümüyle hem de kullanışlılığıyla farklı bir yaşam sunmayı hedefliyoruz.

AĞAHAN ailesi olarak bünyemizde barındırdığımız inşaat, yapı denetim ve kentsel dönüşüm birimlerimiz ile mimari ekibimiz bir uyum içinde çalışarak sizlere hem maliyet, hem yapım süreci gibi alanlarda büyük avantajlar sağlıyor.

MÜHENDİSLİK

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

PROJE 1

PROJE 2

PROJE 3